O firmě

V roce 2017, zahájila MyDailyChoice svoji cestu jako společnost v hodnotě 10 milionů USD. V roce 2018 společnost MDC vzrostla na 110 milionů USD a poté na 170 milionů USD v roce 2019 a stala se uznávanou jako nejrychleji rostoucí společnost v odvětví přímého prodeje. Dnes MDC pokračuje v cestě exponenciálního růstu a mezinárodní expanze. Podívejte se na cestu a zachyťte vizi. 

Sídlo firmy: MyDailyChoice, Inc.8840 West Russell Road, Suite 245Las Vegas, NV 89148.

Komunikaci zajišťuje 24h online chat.

Doprava do České Republiky a Slovenska je realizována z logistické centrály v Nizozemí.

Josh Zwagil 

Zakladatel a CEO 

znalosti v oboru a podnikání a intenzivní odhodlání jsou jen několika významnými atributy Joshe Zwagila. Nasměruje tuto jedinečnou sadu dovedností do MyDailyChoice a stojí na jejím čele jako zábavný, energický, kreativní a nadšený vůdce. Josh, který kdykoli přijal svého podnikatelského ducha, zahájil svou kariéru jako marketingový pracovník v síti čerstvě po obchodní škole. V mladém věku 20 let budoval Josh týmy více než 60 000 přidružených společností po celém světě. Josh je odborný šachista v šachové federaci Spojených států. Jeho schopnost myslet jeden krok vpřed je jen jedním z mnoha důvodů, proč se MyDailyChoice stala v roce 2018 nejrychleji rostoucí společností v oblasti síťového marketingu. Josh má zkušenosti v oblasti softwaru, zpracování obchodníků, systémů internetového marketingu a síťového marketingu. Rád hraje šachy, rybaří, cestuje a tráví čas se svou rodinou v Las Vegas v Nevadě. 

Jenna Zwagil

 Zakladatel

 Jenna Zwagil je držitelkou bakalářského titulu v oboru marketingu a již více než 10 let je úspěšnou se svoi síťovo-marketingovou agenturou a ovlivňovatelkou sociálních médií. V celém odvětví je oslavována jako jedna z nejlépe vydělávajících žen. V roce 2016, Jenna objevila konkrétní CBD olej, který měl pozitivní dopad na zdraví. Jenna, která byla nedávno uvedena v časopise Millionairess Magazine, má nadále globální vliv a ví, že i bez těchto peněz by byla šťastná, kdyby věděla, že pomohla ostatním.